mediBIOrezona

Moderní praxe založená na principu holistického-celostního přístupu k člověku, k jeho zdraví a bio-psycho-sociálním potřebám.

více
INFORMACÍ
sjednat
SCHŮZKU

Princip Biorezonance

PRŮBĚH BIOREZONANCE PROGRAMY KONTRAINDIKACE CENÍK

Biorezonance je metoda, která v první řadě odhaluje samotnou příčinu disharmonie organismu a následně efektivně aktivuje samoléčící schopnosti organismu. Biorezonance funguje na principu celostního přístupu k člověku, jako k celku. Biorezonance analyzuje a odstraňuje příčiny, je to metoda bez léků a je neinvazivní a efektivní. Je to speciální testovací a systematický postup odstranění zátěží na biofyzikální úrovni. Díky přístroji BICOM mohou být u mnohých případů zjišťovány a eliminovány (často skryté) příčiny potíží.

Biorezonanční metoda BICOM se používá v západní Evropě již více než 25 let pro humání a veterinární účely. Patří stejně jako např. homeopatie a akupunktura do oblasti tzv. "komplementární medicíny". Přístroj BICOM OPTIMA se vyrábí v Německu a je certifikován pro zdravotnické použití. Důležité teoretické základy biorezonanční metody se potvrzují prostřednictvím nejnovějších poznatků v biofyzice a kvantové fyzice, avšak nejsou ještě akceptovány současnými názory české "školní medicíny".

Podle poznatků kvantové fyziky mají materiální částice jak vlnový tak i částicový charakter. To znamená, že každá substance – tedy i každá buňka, každá část těla, ale také viry, bakterie, pyly, toxiny, nikotin atd. - mají elektromagnetické vyzařování, tzv. frekvenční vzorek. Každá substance má podle své vlastnosti určitou vlnovou délku nebo frekvenci se zcela individuální charakteristikou. Přístroj BICOM OPTIMA pracuje právě s těmito frekvenčními vzorky klienta, což poskytuje neuvěřitelné možnosti a široký rozsah využití. Jeho jádrem je takzvaný biologický filtr, který dokáže oddělit harmonické a patologické vlnění klienta. Podstatou účinku je působení na regulační subsystémy organismu (nervový, hormonální, imunitní) a cílem je obnovení vnitřní rovnováhy organismu (jak energetické, tak i hormonální a vegetativní), což se projeví zlepšením zdravotního stavu. Jelikož BICOM OPTIMA dokáže pracovat nově i v nízkých frekvencích, dokáže harmonizovat chybné frekvenční vzorce u psychosomatických problémů, u energetických a emočních blokád.

Žijeme v období komunikace a informací. A komunikace probíhá i na buněčné úrovni a tělo může fungovat a regulovat pouze tehdy, když se v něm odehrává správná komunikace a tím i výměna informací mezi buňkami (rezonance). Výzkum biofotonů vychází z toho, že buňky spolu komunikují prostřednictvím ,, světelných blesků“ (vyzařování fotonů) – vyměňují si informace přes určité frekvence. Pokud tělo ovlivňují rušivé substance (jedy, viry, bakterie, paraziti, alergeny, elektrosmog atd.), mohou zabraňovat komunikaci mezi buňkami.

© 2024 mediBIOrezona    |    návrh a realizace Kostax NAHORU